Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8413
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Będzie rozkopane przy Castoramie

Piątek, 16 kwietnia 2010, 8:27
Aktualizacja: Sobota, 17 kwietnia 2010, 7:58
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Będzie rozkopane przy Castoramie
Fot. TEJO
Wkrótce w ramach inwestycji związanej z budową Castoramy i dojazdu do niej, na skrzyżowaniu przy ulicach Grunwaldzkiej – Jana Pawła II rozpoczną się roboty drogowe. W minionym tygodniu władze miasta spotkały się z przedstawicielami Castoramy, aby omówić szczegóły przedsięwzięcia.

Ostatnie spotkanie władz miasta z przedstawicielami Castoramy dotyczyło terminów rozpoczęcia i zakończenia prac. Według uzgodnień roboty mają przebiegać zgodnie z zeszłorocznym projektem.

– Niemal wszystkie kwestie formalno – prawne zostały już domknięte. Jednym zagadnieniem zostało wypłacenie odszkodowania za przejęcie terenu od prywatnych właścicieli, natomiast kwestie dotyczące przejęcia tego terenu rozwiązała i pomogła specustawa drogowa – mówi Jerzy Lenard, zastępca prezydenta Jeleniej Góry.

– Teren jest już w dyspozycji miasta. Castoramie bardzo zależy by to skrzyżowanie zostało przebudowane, bo poprawi to znacząco komunikację również klientom sklepu. Za dwa – trzy tygodnie na skrzyżowanie ma wjechać sprzęt, który rozpocznie prace, w maju br. powinno być zrobione ich większość. Terminy zostaną więc dotrzymane – zapewnia wiceszef miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
180
Tak
32%
Nie
62%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group