Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 11617
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Będzie bursa w Orient Expressie. I kino?

Wtorek, 27 września 2011, 8:14
Aktualizacja: Środa, 28 września 2011, 7:02
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Będzie bursa w Orient Expressie. I kino?
Fot. RED
Latem jeleniogórski Orient Express zmienił się z restauracji w klub muzyczny. Ale to nie wszystko. Już w październiku w lokalu mieszczącym się w dawnym budynku dworca PKP ruszy bursa studencka. Co jeszcze ma w zanadrzu Alicja Dusińska, właścicielka klubu?

- Poważnie zastanawiamy się nad uruchomieniem w lokalu kina Orient Express, podobnego w swym charakterze do małych, niszowych kin funkcjonujących w klubach i restauracjach w dużych miastach w Polsce, w których przy lampce wina, kuflu piwa, kawie, ciastku itp. można oglądać kultowe albo po prostu trochę starsze produkcje filmowe – mówi Alicja Dusińska.

I dodaje: – Wszystko zależy jednak od tego, czy takie kino cieszyłoby się zainteresowaniem w gronie lokalnej społeczności. Nie chcemy, by na seanse „schodzili się” jedynie mieszkający na piętrze Orientu studenci.

Istotnie bowiem już w październiku br. miast pięter hotelowych w Orient Expressie w Jeleniej Górze zacznie funkcjonować bursa studencka. Co zaś się tyczy kina, a ściślej zainteresowania kinem niszowym wśród jeleniogórzan – w naszym portalu znajdziecie Państwo sondę, która może pomóc Alicji Dusińskiej w podjęciu ostatecznej decyzji.

– Do bursy zapraszamy już teraz. Przychodźcie, drodzy żacy. Patrzcie i wybierajcie, albowiem mamy jeszcze sporo wolnego miejsca. Co do kina, gorąco liczę na pomoc czytelników portalu Jelonka.com. Jeżeli będziecie chcieli, coś z tym zrobimy – podsumowuje właścicielka klubu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group