Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 10 kwietnia
Imieniny: Małgorzaty, Michała
Czytających: 17838
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Będą promować przewodnik po Zabobrzu

Środa, 1 lutego 2012, 10:51
Aktualizacja: 10:51
Autor: Es
Najpierw w Osiedlowym Domu Kultury, później – w Biurze Artystycznym. Jeleniogórzanie będą mieli okazję poznać autorów publikacji i samą książkę.

Rzecz o pozycji „Zabobrze – Przewodnik Artystyczny”, autorstwa Pawła Kraczkowskiego i Michała Guza. Czy wśród jednolitych blokowisk, wydawać by się mogło, że pozbawionych jakiejkolwiek głębi, można odnaleźć artystycznego ducha? Autorzy książki – już samym tytułem – odpowiadają na to pytanie twierdząco.

W poniedziałek (6 lutego, o godz. 17) oraz w czwartek (9 lutego – o godz. 18) będzie okazja, aby o przewodniku porozmawiać z jego twórcami. Najpierw w kawiarni Muza Osiedlowego Domu Kultury, a później – w Biurze Wystaw Artystycznych, gdzie gościem spotkania promocyjnego będzie także Jan Zawadzki, fotograf.

Obydwa wydarzenia poprowadzi Wojciech Wojciechowski. W BWA pierwsze 25 osób, które przekaże na rzecz Stowarzyszenia JAK (Jeleniogórska Alternatywa Kulturalna) datki w wysokości co najmniej 25 złotych, otrzyma egzemplarz przewodnika w prezencie.

Sonda

Czy popierasz imprezy biegowe w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
128
Tak - świetny pomysł
62%
Nie - za duże utrudnienia dla mieszkańców
27%
Nie mam zdania
11%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego „tanie auto” często wychodzi drożej? Pułapki branży moto
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Schronisko Pod Muflonem – najładniejsze w Sudetach?
 
Karkonosze
Nad Śnieżką przeleciał Księżyc. W tym czasie ludzie wracają z jego drugiej strony
 
Pogoda
Zima nie odpuszcza...
 
Inne wydarzenia
Mordercza walka, Śnieżka na trasie prestiżowego ultramaratonu
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group