Piątek, 26 czerwca
29°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Basen miejski jest już czynny

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Nagłe sprawy organizacyjne (problemy z ratownikami) były powodem zamknięcia basenu miejskiego w ostatnich dniach. Od poniedziałku (3.08) kąpielisko zlokalizowane przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze działa już normalnie.

reklamy

Do naszej redakcji wpłynęły w niedzielę (2.08) zapytania od Czytelników, którzy przy sprzyjającej pogodzie udali się z dziećmi w dzień wolny od pracy na basen miejski, który jak się okazało po przybyciu na miejsce, był zamknięty. - O ile nam, dorosłym w miarę dało się przełknąć tę gorzką pigułkę, o tyle był problem z wytłumaczeniem i uspokojeniem rozżalonych dzieci – napisał do nas pan Piotr. Z pewnością nie byliśmy jedyną rodziną pragnącą ochłody, ponieważ mijaliśmy także i inne osoby odchodzące z "kwitkiem".

Na bramie powieszono jedynie kartkę z napisem „w dniu dzisiejszym basen nieczynny”. Nadeszły upały, nie wszystkich stać na Termy Cieplickie. Kiedy basen będzie otwarty? – pisała z kolei pani Sylwia.

Jak nas poinformował dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu Ireneusz Taraszkiewicz, do końca wakacji nie będzie już takich „niespodzianek”, basen miejski przy ul. Sudeckiej będzie otwarty zgodnie z harmonogramem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka