Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6123
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Basen miejski jest już czynny

Poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 23:51
Aktualizacja: Środa, 5 sierpnia 2015, 13:32
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Basen miejski jest już czynny
Fot. Archiwum
Nagłe sprawy organizacyjne (problemy z ratownikami) były powodem zamknięcia basenu miejskiego w ostatnich dniach. Od poniedziałku (3.08) kąpielisko zlokalizowane przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze działa już normalnie.

Do naszej redakcji wpłynęły w niedzielę (2.08) zapytania od Czytelników, którzy przy sprzyjającej pogodzie udali się z dziećmi w dzień wolny od pracy na basen miejski, który jak się okazało po przybyciu na miejsce, był zamknięty. - O ile nam, dorosłym w miarę dało się przełknąć tę gorzką pigułkę, o tyle był problem z wytłumaczeniem i uspokojeniem rozżalonych dzieci – napisał do nas pan Piotr. Z pewnością nie byliśmy jedyną rodziną pragnącą ochłody, ponieważ mijaliśmy także i inne osoby odchodzące z "kwitkiem".

Na bramie powieszono jedynie kartkę z napisem „w dniu dzisiejszym basen nieczynny”. Nadeszły upały, nie wszystkich stać na Termy Cieplickie. Kiedy basen będzie otwarty? – pisała z kolei pani Sylwia.

Jak nas poinformował dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu Ireneusz Taraszkiewicz, do końca wakacji nie będzie już takich „niespodzianek”, basen miejski przy ul. Sudeckiej będzie otwarty zgodnie z harmonogramem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group