Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4599
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bałagan po wyborach

Czwartek, 11 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 11 stycznia 2007, 10:06
Autor: Angelika Grzywacz
Jelenia Góra: Bałagan po wyborach
Fot. Krzysztof Knitter
Nie wszyscy kandydaci na radnych i prezydentów posprzątali po sobie.

Ordynacja wyborcza stanowi, że pełnomocnicy komitetów wyborczych obowiązani są usunąć wszystkie plakaty w terminie 30 dni po dniu wyborów. Od drugiej tury wyborów prezydenckich minęło półtorej miesiąca, a plakaty nadal wiszą w wielu miejscach Jeleniej Góry. Wizerunek kandydata Wspólnego Miasta, Miłosza Sajnoga jeszcze w ub. tygodniu można było zobaczyć m.in. na wiadukcie między ul. Wojska Polskiego a Wincentego Pola.
– Między świętami a Nowym Rokiem zrobiliśmy wielkie sprzątanie – mówi Miłosz Sajnog. – Rzeczywiście nie usunęliśmy plakatów z wiaduktu, gdyż nie dało się ich odkleić, a nie chcieliśmy ich opalać, gdyż mogli byśmy zniszczyć tablice, na której one wisiały. Szukamy sposobu, jak je usunąć. Jeśli otrzymujemy informację, że gdzieś jeszcze wiszą nasze plakaty, natychmiast je usuwamy.
Wspólne Miasto nie przedstawiło też dotąd rozliczenia niezwykle barwnej kampanii wyborczej. Miłosz Sajnog obiecał to na naszych łamach, odpowiadając na pytania Czytelników. – Dokument jest już prawie gotowy, ale najpierw przekażemy go do Państwowej Komisji Wyborczej, później podamy do publicznej wiadomości – zapewnił nas.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group