Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4409
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bajkowa Sobota

Niedziela, 17 lutego 2019, 6:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 lutego 2019, 6:32
Autor: WAC
Jelenia Góra: Bajkowa Sobota
Fot. WAC
W klimacie niedawnych Walentynek przebiegało wczoraj (16.02) pierwsze w tym roku spotkanie z organizowanego przez Cieplicką Przystań Twórczą cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki.

Jak zwykle, impreza przyciągnęła spore grono dzieci wraz z rodzicami i dziadkami, którzy przyszli do siedziby Przystani Twórczej w Cieplicach, aby kreatywnie oraz wspólnie spędzić sobotnie przedpołudnie. Mimo że od Walentynek minęło już kilka dni, to każdy mógł samodzielnie wykonać drobiazg, aby sprawić chwilę radości komuś bliskiemu sercu.

Dziś na zajęciach artystyczno – warsztatowych wykonujemy aromatyczne kule do kąpieli – mówi Edyta Szymańska z Przystani Twórczej. - Dzięki współpracy z Zespołem Szkół Rzemiosł Artystycznych, dzieci mogą pomalować szklane lub ceramiczne serce. Do dyspozycji są serca z drewna, na których można wypalić napis lub życzenia. Robimy też piękne „pawie piórka” lub serca ze starych gazet. Dzieci bardzo chętnie też malują specjalnymi farbami do tkanin torby bawełniane. To wszystko dzieci tradycyjnie zabierają ze sobą, aby komuś wręczyć jako sympatyczny podarek.

Dodatkowo uczestnicy Bajkowej Soboty mogli zrobić sobie bezpłatnie zdjęcie w ramach tradycyjnej Walentynkowej Sesji Zdjęciowej. W tym roku zaprzyjaźniony z Przystanią Twórczą Marcin Kazimieruk fotografował wszystkich chętnych w scenerii przedmiotów z czasów PRL. Część z nich wypożyczyło specjalnie na tą okazję kowarskie Muzeum Sentymentów.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group