Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7593
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Solec Kujawski: Badmintonistki Chojnika krok od medalu

Środa, 3 grudnia 2008, 18:12
Aktualizacja: 18:14
Autor: JEN
Solec Kujawski: Badmintonistki Chojnika krok od medalu
W ostatnich dwóch dniach listopada odbyły się w Solcu Kujawskim drużynowe mistrzostwa kraju juniorów młodszych dziewcząt (8 zespołów) i chłopców (10 drużyn) w badmintonie.

W tej finałowej rozgrywce wzięły udział zespoły Chojnika Jelenia Góra – Cieplice, co już należy uznać za sukces. Bardzo dobrze spisala się ekipa dziewcząt w składzie: Agata John, Paulina Kaczorowska, Melania Kozdra i Urszula Nowak, choć rozpoczęła turniej od przegranej 0:3 z UKS Sokołem Ropczyce. Następnie pokonały, po zaciętej walce, UKS 15 Kędzierzyn - Koźle 3:2, UKS Kiko Zamość 3:0 i MKB Lednik Miastko 3:0.

Jednak w meczu o trzecie miejsce uległy po morderczym pojedynku 2:3 MLKS Solec Kujawski. W efekcie zajęły czwarte meisce w kraju, ale to i tak znakomity efekt.

Zespół chłopców w składzie: Wojciech Cerazy, Jakub Porażka, Arkadiusz Słupek, Michał Szymczak zajęli niestety ostatnie miejsce w tych zawodach, ale sam udział w turnieju był dla nich sukcesem, tym bardziej że jako rok młodsi od rywali wezmą udział w zawodach w tej samej kategorii wiekowej. Już bogatsi o cały rok doświadczeń w treningach i różnych zawodach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group