Czwartek, 13 lutego
Imieniny: Katarzyny, Grzegorza
Czytających: 7895
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Solec Kujawski: Badmintoniści na turnieju w Solcu Kujawskim

Wtorek, 2 marca 2010, 13:05
Aktualizacja: Środa, 3 marca 2010, 12:21
Autor: arec
Solec Kujawski: Badmintoniści na turnieju w Solcu Kujawskim
Michał Szymczak i Wojciech Cerazy w deblu
Fot. Adam Cimosz
W ubiegły weekend jeleniogórscy badmintoniści rywalizowali w Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych z plusem w Solcu Kujawskim.

W zawodach wzięli udział zawodnicy z najlepszej dwudziestki juniorów młodszych w Polsce, a turniej zaliczany był do listy klasyfikacyjnej. Zadowolony z występu może być Wojciech Cerazy, który zajął trzecie miejsce w deblu wraz z Michałem Szymczakiem, a później powtórzył wynik w grze pojedynczej.

Trener Adam Słomka pochwalił wszystkich zawodników. Na uwagę zasługuje zwycięstwo Pauliny Kaczorowskiej w fazie grupowej nad faworyzowaną reprezentantkę Polski.

W liście klasyfikacyjnej juniorów młodszych w grze pojedynczej chłopców Wojciech Cerazy zajmuje siódme miejsce. W grze pojedynczej dziewcząt Paulina Kaczorowska jest dziewiętnasta, a debel Cerazy Szymczak jest na miejscu trzecim.

W zawodach w Solcu Kujawskim wzięli udział także inni zawodnicy Chojnika Jelenia Góra: Jędrzej Nowak, Piotr Martyński, Arkadiusz Słupek i Jakub Poraszka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy ktoś zastawił Ci kiedyś samochód i nie mogłeś/aś wyjechać?

Oddanych
głosów
480
Tak
61%
Nie
25%
Nie parkuję w miejscach, w których może się coś podobnego zdarzyć
14%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Co to BRICS? Czy to alternatywa dla Zachodu?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Aktualności
Niegdyś otoczony fosą, dziś dwór w Radomierzu stoi na uboczu
 
Koszykówka
Kolejny blamaż, tym razem w Ostrowie Wielkopolskim
 
Aktualności
250 zł mandatu za pojechanie w złą stronę
 
Karkonosze
"Schronisko..." walczy o zwycięstwo!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group