Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 5862
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sobótka: Badmintoniści Chojnika znowu na podium

Poniedziałek, 29 marca 2010, 17:49
Aktualizacja: Wtorek, 30 marca 2010, 11:42
Autor: arec
Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi badmintoniści Chojnika Jelenia Góra na VI Ślężańskim Międzynarodowym Turnieju Badmintona Juniorów i Młodzików.

W zawodach, które w ubiegły weekend odbyły się w Sobótce, młodzi badmintoniści z Jeleniej Góry sześciokrotnie stawali na podium.

W kategorii młodzików, w grze podwójnej dziewcząt drugie miejsce zajęły Oliwia Socha i Sandra Smok. Tuż za podium w grze podwójnej chłopców znaleźli się Dominik Gerlach i Kamil Słupek.

W rywalizacji juniorów, w grze mieszanej Paulina Kaczorowska razem z Mateuszem Świerczyńskim z UKS Orkan Przeźmierowo zajęli pierwsze miejsce. Drugą pozycję, razem z Emilią Pocztowiak z UKS Iskra Babimost, zajął Dominik Staniszewski. W grze podwójnej mężczyzn razem z Przemysławem Szydziakiem z UKS Smecz Bogatynia triumfował Mateusz Pietruszka.

Kolejny sukces Paulina Kaczorowska odniosła w grze podwójnej kobiet. Razem z Kingą Rogalską z UKS 2 Sobótka zajęły drugie miejsce. Dominik Staniszewski kolejne drugie miejsce zajął w grze pojedynczej mężczyzn. Czwarty był Michał Szymczak.

Chojnik Jelenia Góra na turnieju w Sobótce wystąpił w składzie: Paulina Kaczorowska, Oliwia Socha, Sandra Smok, Piotr Gajda, Dominik Gerlach, Kamil Słupek, Jędrzej Nowak, Mateusz Pietruszka, Dominik Staniszewski, Arkadiusz Słupek, Michał Szymczak, Jakub Poraszka.

Badmintoniści Chojnika w ubiegły weekend rywalizowali także w turnieju o Puchar Match Point we Wrocławiu. W kategorii amatorów drugi był Robert Bany, a w kategorii open trzecie miejsce zajął Adam Górniak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group