Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7174
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Awaria wodociągu przy dworcu PKS

Środa, 19 sierpnia 2015, 14:48
Aktualizacja: 19:44
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Awaria wodociągu przy dworcu PKS
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (18.08) wieczorem na ul. Obrońców Pokoju doszło do awarii wodociągu. Pracownicy „Wodnika”, którzy w ostatnim czasie mają mnóstwo wyjazdów do tego typu zdarzeń, z utrudnieniami, ale usuwają awarię. Ruch tym odcinkiem ulicy został zamknięty. Autobusy PKS–u jeżdżą przez ulicę Poznańską i Sobieskiego.

Jak tłumaczy rzecznik spółki „Wodnik” Zbigniew Rzońca, w godzinach nocnych wykonuje się prace tylko przy wielkich awariach, więc postanowiono zakręcić wodę i od rana ruszyły prace. - Od rana nie było wody na Podwalu od Al. Jana Pawła II i w części ul. Poznańskiej - powiedział Zbigniew Rzońca. - Tam najmłodsza sieć jest z czasów Gomułki, a najstarsza sięga jeszcze czasów niemieckich. Jak tę sieć odkryto, to okazało się, że w części poniemieckiej nastąpiło rozerwanie o średnicy 20 cm - opisuje rzecznik spółki.

Po „załataniu” ubytku puszczono wodę, zaczęto zasypywać dziurę i wtedy nastąpiła kolejna awaria w drugim miejscu. W okolicy dostępne są dwa beczkowozy, prace mają potrwać jeszcze ok. dwie godziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group