Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6899
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Autobusy MZK od poniedziałku pojadą wg sobotniego rozkładu jazdy

Czwartek, 19 marca 2020, 13:32
Aktualizacja: Piątek, 20 marca 2020, 6:18
Autor: MZK/komunikat
Jelenia Góra: Autobusy MZK od poniedziałku pojadą wg sobotniego rozkładu jazdy
Fot. Archiwum
Od poniedziałku (23.03) do odwołania, w związku z obecną sytuacją dotyczącą zagrożenia koronawirusem, a co za tym idzie znacznie mniejszym zapotrzebowaniem na usługi przewozowe, w dni robocze, autobusy MZK będą kursowały według sobotniego rozkładu jazdy.

Rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej Spółki pod adresem mzk.jgora.pl oraz w aplikacjach mobilnych. Rozkłady jazdy umieszczone na przystankach posiadają odpowiednie oznaczenie kursów wykonywanych w soboty. Spółka wraz z Miastem Jelenia Góra będzie na bieżąco monitorowała sytuacje związaną z kursowaniem od poniedziałku autobusów i dostosowywała rozkład jazdy do zgłaszanego zapotrzebowania.

UWAGA! W związku z czasowym zawieszeniem kursów prosimy o informację zwrotną od Państwa w przypadku braku możliwości dojazdu do pracy i innych miejsc. Będziemy starali się na bieżąco uruchamiać kursy, których zawieszenie spowoduje, że znaczna grupa osób pozostanie bez możliwości dojazdu.

KONTAKT: rj@mzk.jgora.pl , nr tel. 75 76 48 736

Dołożymy wszelkich starań, aby potrzeby komunikacyjne mieszkańców Jeleniej Góry i sąsiadujących gmin zostały w miarę możliwości zaspokojone zapewnia MZK.

Twoja reakcja na artykuł?

21
46%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
4%
Nudzi
6
13%
Smuci
6
13%
Złości
11
24%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (45)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group