Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 6723
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Austiny w Rynku i w Cieplicach. Już jutro

Niedziela, 26 czerwca 2011, 13:41
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 czerwca 2011, 10:03
Autor: RED
W najbliższy poniedziałek (jutro, 27 czerwca) na placach: Ratuszowym i Piastowskim odbędzie się oryginalna impreza samochodowa.

Zaprezentuje się kilkanaście (najpewniej – dwanaście) zabytkowych aut stowarzyszenia Austin Healey Owner Club. Będą to efektowne auta marki m.iin. bentley i austin morris. – Właścicielami aut, które będzie można zobaczyć w Jeleniej Górze, są Niemcy, a w planie ich wędrówki przez Polskę jest m.in. wizyta w Dolinie Pałaców i Ogrodów, więc zajadą do Pakoszowa, Wojanowa, Łomnicy, ale też do Książa – zapowiada Hubert Papaj, zastępca prezydenta miasta.

Na Placu Piastowskim „zabytki” na kółkach będą do dyspozycji zainteresowanych w godz. 11 – 11.30, a w Rynku – ok. godz. 12.10 – 12.40. Samochody, produkowane w większości w latach 60 – 70-tych ub. wieku – to jedna z najlepiej rozpoznawanych brytyjskich marek, tym bardziej, że modele tych aut wygrywały trzykrotnie snobistyczny swego czasu Rajd Monte Carlo.

– Dla promocji miasta i okolic ta wizyta ma spore znaczenie – mówi H. Papaj – bowiem jest jedną z oryginalnych form pokazania ciekawych pojazdów w scenerii naszych zabytkowych placów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group