Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3023
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Artystycznie z Kościołem Zielonoświątkowym – dzisiaj

Środa, 17 sierpnia 2016, 8:32
Aktualizacja: 8:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Artystycznie z Kościołem Zielonoświątkowym – dzisiaj
Fot. Organizator
Dzisiaj (17.08) o godz. 18:00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbędzie się występ artystyczny młodzieży związanej z Kościołem Zielonoświątkowym. Będzie występ muzyczny, dramy, teatr uliczny oraz świadectwa życia młodych ludzi w wykonaniu Generacji Plus.

Generacja Plus to grupa młodych wolontariuszy, którzy doświadczyli w swoim życiu ingerencji prawdziwego Boga – tłumaczą organizatorzy. - Moment, w którym zdaliśmy sobie z tego sprawę, stał się przyczyną do tego, by ponownie przemyśleć swoje życie i zdefiniować cele, marzenia i ambicje. Jesteśmy uczniami gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, studentami i osobami, które niedawno ukończyły studia. Pochodzimy z różnych stron Polski, ale mamy wspólny cel! Pokazywać dzieciom, nastolatkom, uczniom, rodzicom, dziadkom i całym rodzinom prawdziwe życie, które można odnaleźć w Jezusie Chrystusie - informują.

- W okresie wakacji organizujemy happeningi, warsztaty, koncerty i spotkania młodzieżowe. Pracujemy społecznie na rzecz ubogich i chorych. Organizujemy zajęcia dla dzieci, prelekcje, przedstawienia. Poprzez projekt „Szkoły na PLUS” docieramy do naszych rówieśników w szkołach w całej Polsce. Prowadzimy lekcje wychowawcze i lekcje religii. Organizujemy rekolekcje i spotkania profilaktyczne – dodają.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group