Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10206
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Arktyczny horror

Środa, 24 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 24 stycznia 2007, 13:33
Autor: TEJO
Dolny Śląsk: Arktyczny horror
Fot. Krzysztof Knitter
Atak zimy najbardziej odczuli kierowcy wyjeżdżający i wjeżdżający do Jeleniej Góry od strony Radomierza. W Strzegomiu miał kolizję kursowy autobus Krychy jadący do Wrocławia.

Miejsce to, kiedy nadchodzą opady śniegu, jest wyklęte przez zmotoryzowanych, którzy muszą jechać w trasę w kierunku Wrocławia lub wjechać do Jeleniej Góry. Tak zwana górka bywa nieprzejezdna nie tylko dla tirów…

Bardzo niebezpiecznie było i jest również poza powiatem jeleniogórskim. W środę ok. południa w okolicach ronda w Strzegomiu doszło do stłuczki kursowego autobusu jeleniogórskiej Krychy z polonezem. Autobus jechał w kierunku Wrocławia.
– Pasażerom nic się nie stało – dowiedzieliśmy się w komisariacie policji w Strzegomiu. Z wstępnych ustaleń wynika, że winę za spowodowanie kolizji ponosi kierowca poloneza, który zagapił się albo wpadł w poślizg i wjechał w tył autobusu.
Jak powiedziano nam w siedzibie Krychy Bus, stłuczka była na tyle niegroźna, że bus kontynuował jazdę i dowiózł pasażerów do Wrocławia.

Najlepszym komentarzem do dzisiejszego pierwszego w tym roku i tej zimy prawdziwie zimowego poranka, niech będą zdjęcia.

Jak się dowiedzieliśmy korek pojazdów czekających na wjazd do Jeleniej Góry jest bardzo długi. Około godz. 13 sięgał okolic Mysłowa. Ruch prowadzony jest wahadłowo. Porządku pilnuje policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (47)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group