Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9320
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Areszt za przemyt marihuany i kokainy

Sobota, 25 maja 2019, 8:01
Aktualizacja: Niedziela, 26 maja 2019, 12:14
Autor: WAC
Region: Areszt za przemyt marihuany i kokainy
Fot. Użyczone
Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie mężczyzna, który usiłował wwieźć do Polski znaczne ilości środków odurzających.

Decyzję o aresztowaniu mężczyzny podjął Sąd Rejonowy w Zgorzelcu, na wniosek tamtejszej prokuratury. 30 - latek został zatrzymany 17 maja w Jędrzychowicach przez policjantów z Radomia, gdyż usiłował wwieźć do naszego kraju blisko 10 kilogramów suszu konopi indyjskich, prawie 100 gramów żywicy konopi oraz ponad 50 gramów kokainy. Czarnorynkowa wartość zatrzymanych narkotyków to blisko pół miliona złotych.

Zatrzymanego 30-latka doprowadzono do Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu, gdzie przedstawiono mu zarzuty uczestnictwa w wewnątrzwspólnotowej dostawie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, co stanowi przestępstwo zagrożone karą nie mniejszą niż 3 lata, do 15 lat pozbawienia wolności - mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Tomasz Czułowski.
Po przesłuchaniu podejrzanego, Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu skierowała do tamtejszego Sądu skuteczny wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy od dnia zatrzymania. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Komenda Policji w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu - dodaje rzecznik.

Twoja reakcja na artykuł?

5
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
2
20%
Smuci
0
0%
Złości
2
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group