Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9633
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Areszt za narkotyki

Wtorek, 10 listopada 2020, 14:10
Aktualizacja: 14:10
Autor: 112
Kowary: Areszt za narkotyki
Fot. Archiwum Policji
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

6 listopada około godziny 11.50 policjanci w Kowarach na ul. Kowalskiej zauważyli pojazd marki Ford, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył, więc zatrzymali go do kontroli drogowej.

Podczas czynności mężczyzna był zdenerwowany. Jak się później okazało, powodem były narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli w samochodzie amfetaminę i marihuanę oraz puste woreczki strunowe i wagę. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać blisko 700 porcji handlowych.

Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków. Niewykluczone, że zatrzymany zajmował się również ich dystrybucją.

38-latek za to samo przestępstwo został zatrzymany przez policjantów z Kowar pod koniec września 2020 roku. Wówczas mężczyzna posiadał również znaczne ilości narkotyków. Za ich posiadanie Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego. Tym razem Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

16
80%
Cieszy
2
10%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group