Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 4 kwietnia
Imieniny: Benedykta, Wacława
Czytających: 13548
Zalogowanych: 61
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Areszt za narkotyki

Środa, 20 lutego 2019, 12:04
Aktualizacja: Czwartek, 21 lutego 2019, 6:11
Autor: 112
Jelenia Góra: Areszt za narkotyki
Fot. KMP Jelenia Góra
W niedzielę (17.02) o godzinie 16.30, policjanci z Wydziału Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zostali powiadomieni, że na wiadukcie kolejowym w Jeleniej Górze, znajduje się mężczyzna, który zachowuje dziwnie i ma na sobie mokrą odzież. Policjanci po przybyciu na miejsce, zastali 32–letniego jeleniogórzanina, który wymagał pomocy medycznej.

Policjanci udali się do miejsca jego zamieszkania. Okazało się, że 32-latek posiada dwa mieszkania, w których znajdowało się łącznie nie tylko 105 krzewów konopi, z których można wyprodukować ok. 16 tysięcy porcji handlowych, ale także marihuana, z której można uzyskać ponad 550 porcji handlowych. Ponadto w tych mieszkaniach znajdował się sprzęt do uprawy konopi w postaci lamp oświetleniowych, grzewczych oraz innych akcesoriów.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze, sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego na trzy miesiące. Za takie popełnione przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z jeleniogórskiej policji.

Twoja reakcja na artykuł?

4
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
25%
Złości
5
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
199
Brawura kierowców
64%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
32%
Kiepski stan naszych dróg
4%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Masz to w kuchni... To po cichu niszczy Twoje nerki
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
 
Aktualności
Jest opiekun Bike Parku Czarne
 
Kultura
Natalia śpiewa Bajm
 
Uzdrowisko Cieplice
Sekret Młodości – Teoria przewlekłego zapalenia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group