Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6577
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Areszt na dwa miesiące za rozbój

Wtorek, 5 grudnia 2017, 6:34
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do 12 lat grozi 19–latkowi, który dopuścił się rozboju. Do zdarzenia doszło w jednym z jeleniogórskich parków. Napastnik zamaskowany chustą zastraszył 16–latka, uderzył go kilka razy w twarz, a następnie ukradł mu telefon oraz pawerbank.

Do zdarzenia doszło 25 listopada około godziny 21.20 w jednym z parków miejskich. 16-latek wracając do domu, trzymał w ręku telefon komórkowy. W pewnym momencie podjechał do niego na rowerze mężczyzna. Miał twarz zasłoniętą chustą, zastraszył go, kilka razy uderzył w twarz, a następnie ukradł telefon komórkowy oraz pawerbank. Łączne straty właściciel oszacował na ponad 500 zł.

Pokrzywdzony o zdarzeniu powiadomił policję. Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje oraz analizę monitoringu wytypowali 19-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Został on zatrzymany. W miejscu, w którym przebywał funkcjonariusze odnaleźli skradziony telefon oraz pawerbank.

Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group