Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 7356
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Areszt dla dealera

Sobota, 28 lipca 2018, 6:24
Aktualizacja: Poniedziałek, 30 lipca 2018, 7:18
Autor: WAC
Region: Areszt dla dealera
Fot. Użyczone
Kara do 10 lat więzienia grozi Arkadiuszowi B., podejrzanemu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz ich sprzedaż.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze dokonali 23 lipca przeszukania mieszkania zajmowanego przez 45–letniego mieszkańca tego miasta. Znaleziono ponad 750 gram ziela konopi indyjskich oraz ponad 120 gram metamfetaminy. Policjanci zabezpieczyli również ponad 140.000 złotych.

- Arkadiusz B. został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających, a także ich odpłatnego udzielania innym osobom – mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski. - Jak bowiem ustalono w toku postępowania, mężczyzna od co najmniej 2016 roku sprzedawał narkotyki. Podejrzany częściowo przyznał się do popełnienia zarzuconych mu czynów.

Po wykonaniu czynności procesowych z podejrzanym Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze skierowała do miejscowego Sądu Rejonowego wniosek o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. 25 lipca Sąd przychylił się do wniosku śledczych. Ujawnione w mieszkaniu podejrzanego pieniądze w kwocie powyżej 140.000 zł zostały objęte zabezpieczeniem majątkowym na poczet grożących mu grzywien, przepadku korzyści uzyskanej z przestępstwa oraz innych sankcji o charakterze finansowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
843
Tak
57%
Nie
43%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
Polityka
Piechowice: Burchacki vs. Kubielski
 
Karkonosze
Premiera już za tydzień
 
Aktualności
Patryk dziękuje uczestnikom pikniku
 
Aktualności
Diamencikowe stroje są super
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group