Piątek, 26 czerwca
25°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Apis na razie bez licencji!

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Komisja ds. Licencji Klubowych Opolskiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w trybie online rozpatrzyła złożone wnioski licencyjne dla klubów III ligi (grupa trzecia). Licencje przyznano jak na razie 16 klubom, w tym jednemu potencjalnemu beniaminkowi tej klasy rozgrywkowej. Tą drużyną nie jest jednak Apis Jędrzychow

Licencje przyznano następującym klubom:
1. GKS Pniówek 74 Pawłowicern2. BTS Rekord Bielsko – Białarn3. TS Gwarek Tarnowskie Góryrn4. Górnik Zabrze S.S.A.
5. KS ROW 1964 Rybnikrn6. Ruch Chorzów S.A.
7. MKS Miedź Legnicarn8. MKS Piast Żmigródrn9. Zagłębie Lubin SArn10. MKS Kluczborkrn11. BTP Stal Brzegrn12. LZS Starowice Dolnern13. Lechia Zielona Górarn14. MKS Polonia-Stal Świdnicarn15. MKS Ruch Zdzieszowicern16. Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.

W tej grupie nie ma rzecz jasna Śląska II Wrocław, który wywalczył awans do II ligi, a także jak na razie Ślęzy Wrocław i Foto-Higieny Gać. Jedynym czwartoligowcem, który może spać spokojnie jest rywal Apisu - Polonia-Stal Świdnica. Pozostałe kluby muszą uzupełniać braki, a sprawy ich wniosków rozpatrzone będą podczas kolejnego posiedzenia w środę, 27 maja. Przypomnijmy, że za organizację rozgrywek w sezonie 2020/2021 odpowiedzialny będzie Opolski Związek Piłki Nożnej.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka