Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 4559
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Amfetamina? Lekarstwo na serce!

Wtorek, 28 września 2010, 15:01
Aktualizacja: Sobota, 2 października 2010, 10:19
Autor: KMP
Jedenaście woreczków z narkotykami znaleźli wczoraj policjanci u 26–letniego mieszkańca gminy Podgórzyn. Zatrzymany wyjaśnił policji, że amfetaminę miał na własne potrzeby i leczył nią serce.

Policjanci z Karpacza od pewnego czasu poszukiwali 26-latka w związku z niezapłaconą grzywną, za co miał spędzić kilka dni w Areszcie Śledczym.

Mężczyzna ukrywał się i nie przebywał w miejscu swojego zamieszkania. Jednak funkcjonariusze ustalili firmę, w której mężczyzna pracował. Kiedy tam się pojawili 26-latek próbował podać im fałszywe dane, a następnie rzucił się do ucieczki.

Po krótkim pościgu został zatrzymany. W trakcie czynności okazało się, że posiadał on również 11 woreczków z amfetaminą. Łącznie było to ponad 80 porcji tego narkotyku. – Mężczyzna tłumaczył się, że amfetaminę posiada na własne potrzeby . Miała mu służyć jako lekarstwo na serce – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozić mu może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group