Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7933
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Alternatywy 4" na Podchorążych

Poniedziałek, 24 lipca 2006, 0:00
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
W budynkach byłych koszar Podchorążych powstają mieszkania. Jednak nie wszyscy lokatorzy są zadowoleni – informuje w poniedziałkowym wydaniu Słowo Polskie Gazeta Wrocławska. Kafelki w łazienkach pękają, a panele na progach uginają się.

W stolicy Karkonoszy przybędzie około 100 mieszkań. Okolica byłych koszar przy ulicy Podchorążych jest spokojna. Lokatorów skusiła cena: 1780 złotych za metr oraz fakt, że mieszkania są wykańczane prawie pod klucz.

Jednak lokatorzy, po przeprowadzkach, odkrywają usterki. Niektórzy za mieszkanie o powierzchni 80 metrów zapłacili 125 tysięcy złotych. Ludzi denerwują popękane kafle w łazienkach.
W pewnej kawalerce kiedy przyciska się włącznik w kuchni, światło zapala się w pokoju i odwrotnie.

Przedstawiciel firmy, która robiła roboty wykończeniowe w mieszkaniach, twierdzi, że działał pod klienta, a teraz to się obraca przeciwko niemu. Mieszkania zostały oddane w standardzie, a jeśli lokatorzy chcą ulepszeń, muszą je wykonać na własny koszt.
Zapewnia, że jego pracownicy na bieżąco starają się usuwać drobne usterki.

Tymczasem lokatorzy ripostują, że mają zagwarantowane w księgach notarialnych, iż to firma ma usunąć wszystkie usterki, jeżeli zostaną one zauważone w ciągu roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group