Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11699
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Region: Akcja „Dziewczyny na politechniki” w Jeleniej Górze

Piątek, 28 marca 2014, 7:58
Aktualizacja: 8:00
Autor: Manu
Jelenia Góra/Region: Akcja „Dziewczyny na politechniki” w Jeleniej Górze
Fot. Archiwum Jelonki.com
W Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze odbędzie się kolejna edycja akcji „Dziewczyny na politechniki”. Celem akcji jest zachęcenie uczennic szkół ponadgimnazjalnych do podejmowania studiów inżynierskich i przekonanie ich, że Politechnika nie jest zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn.

W Jeleniej Górze ogólnopolski dzień otwarty tylko dla dziewczyn odbędzie się 3 kwietnia (w czwartek) o godzinie 10.00 w budynku przy pl. Piastowskim 27 w auli (sala nr 113).

Do studiowania na Politechnice Wrocławskiej – dziewczyny ma przekonać między innymi taniec połączony z fizyką. Wykład interaktywny „Fizyka i taniec” poprowadzi dr inż. Anna Hajdusianek z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki wraz z grupą tancerzy ze Street Dance Academy.

Podczas prezentacji będzie można m.in. dowiedzieć się wszystkiego o ofercie edukacyjnej i warunkach rekrutacji na Politechnikę, wziąć udział w konkursach oraz posłuchać, co sprawia, że warto studiować na największej uczelni technicznej na Dolnym Śląsku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group