Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6960
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Akademicka Rozgłośnia „Radio NaGłos” – reaktywacja

Czwartek, 14 stycznia 2016, 14:03
Aktualizacja: 14:05
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Akademicka Rozgłośnia „Radio NaGłos” – reaktywacja
Fot. Przemek Kaczałko
Już w najbliższy poniedziałek (18.01) w eter popłyną autorskie audycje studentów Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Na początek internetowe Radio NaGłos będzie nadawało programy trzy razy w tygodniu, ale z czasem ma rozszerzyć swoją ramówkę.

- Od października zaczęła się tworzyć grupa ludzi, którzy zadeklarowali zainteresowanie reaktywacją radia i pomału wszystko się wyklarowało – powiedział Krzysztof Lewandowski, przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego „Radio NaGłos”.

- Przede wszystkim cieszy nas fakt, że redakcję radia NaGłos tworzą studenci wszystkich naszych kierunków studiów - nie tylko dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Redakcja to także studenci kierunku Administracja, Dietetyka czy Edukacja Techniczno-Informatyczna. Wszyscy oni połączyli siły, aby reaktywować rozgłośnię – podkreślił Krzysztof Wojtas z Działu promocji KPSW. - Radio jest szansą na zdobycie wspaniałego doświadczenia, które potem przydaje się na rynku pracy. Kilku naszych absolwentów, którzy wcześniej udzielali się w rozgłośni, dziś pracuje dla największych jednostek medialnych w regionie i w Polsce. To zachęcający fakt, dlatego radio jest także dobrym sposobem promocji uczelni – dodał rzecznik uczelni.

Począwszy od poniedziałku (18 stycznia) audycje będą nadawane w godz. 16:00 – 19:00, podobnie będzie w każdą środę i piątek. Szczegóły dotyczące akademickiej rozgłośni z Jeleniej Góry dostępne są na stronie uczelni: www.kpswjg.pl/pl/radionaglos, tam też znajdzie się ramówka oraz link do transmisji. Istnieje również możliwość pobrania aplikacji Radio NaGłos na smartfona z androidem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group