Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4490
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 16 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 8:47
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Włam do pustostanu </b>
Dwóch bezdomnych mężczyzn włamało się do niezajmowanego przez nikogo budynku przy placu Wyszyńskiego. Z obiektu wynieśli kaloryfery. Zostali złapani przez patrol policji. Przebywają w izbie zatrzymań. Policjanci ustalają, kto jest właścicielem okradzionej nieruchomości.

<b> PIECHOWICE
Bandyta w celi </b>
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze aresztował 31-letniego piechowiczanina, który jest podejrzany o to, że w styczniu groził pobiciem i pozbawieniem życia innemu mieszkańcowi Piechowic. Policja ustaliła, że podobne groźby przestępca kierował do innych piechowiczan.

<b> KOWARY
Wpadka bokserów</b>
W ręce policji wpadło dwóch kowarzan w wieku 28 i 26 lat. Mężczyźni zbili 48-letniego mężczyznę, który doznał stłuczenia twarzy i głowy. 26-letni sprawca prowadził poza tym samochód po pijanemu. Miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie.

<b> JELENIA GÓRA
Okradł kobietę</b>
Torebkę, w której były pieniądze (1500 złotych), dowód osobisty oraz karty bankomatowi, ukradł 49-letniej jeleniogórzance 24-latek z Jeleniej Góry. Policji udało się złapać złodzieja i odzyskać łup. Przestępca za kradzież odpowie przed sądem. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group