Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11317
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Piątek, 8 czerwca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Pułapka na złodzieja </b>
Nie miał szczęścia 42-letni przestępca, który chciał wykorzystać nieobecność lokatorów w mieszkaniu przy ulicy Kowalskiej. Korzystając z faktu, że domownicy wyszli na chwilę z domu, zabrał telefon komórkowy, biżuterię oraz zegarek. Nie nacieszył się długo fantami, bo okradzeni wrócili, zawiadomili policję i wraz ze stróżami prawa złapali złodziejaszka.

<b> JELENIA GÓRA
&#8222;Sportowiec&#8221; w markecie </b>
Prawie 800 złotych chciał zaoszczędzić mieszkaniec Kaczorowa, który wybrał się na zakupy do jednego z jeleniogórskich marketów. Z półek ukradł dwie pary sportowych butów oraz bluzę. Zaopatrzony w nowy strój chciał spokojnie sklep opuścić, ale mu się to nie udało. Złodzieja przyuważyli ochroniarze, złapali i przekazali policjantom. Przestępca trafił do izby zatrzymań.

<b> REGION
Na dwóch gazach </b>
Sześciu nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci na początek długiego weekendu. Rekordzista prowadził auto kompletnie pijany. Miał 3, 42 promile alkoholu w organizmie. Drugi w klasyfikacji kierowca jechał z zawartością trzech promili. Na &#8222;podium&#8221; załapał się także kierowca, który prowadził auto po kilku głębszych. Alkomat wskazał 2, 30 promila wyskokowych substancji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group