Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5906
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Środa, 30 maja 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Małolat złodziejem </b>
Kołpaki samochodowe o wartości 440 złotych upatrzył sobie 16-letni jeleniogórzanin przy ulicy Cieplickiej. Przedmioty ukradł, ale nie udało mu się ich sprzedać, ponieważ został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze przesłuchali wyrostka. Przy okazji wyszło na jaw, że jest on sprawcą kilku innych przestępstw. Nastoletnim przestępcą zajmie się sąd dla nieletnich.

<b> KARPACZ
Kradzież zza lady </b>
Prawie trzydzieści tysięcy złotych ukradł ze sklepu 32-latek z Karpacza. Łupem się nie nacieszył, bo wcześniej namierzyła go policja. Złodziej może spędzić nawet pięć lat w więzieniu.

<b> JELENIA GÓRA
Wyłudzacze
w hurtowniach </b>
Klienci, którzy naciągają różne hurtownie na spore pieniądze, stali się ostatnio plagą dla właścicieli placówek. Jedną z jeleniogórskich hurtowni odwiedził 40-letni mieszkaniec Piechowic. Dla hurtownika ta wizyta skończyła się stratą ponad tysiąca dwustu złotych za towar wyłudzony przez nieuczciwego osobnika. Mniej, bo 345 złotych ubyło z kasy innego hurtownika. Ten wydał tyle warte mrożonki klientce z Kamiennej Góry, która za pobrany towar nie zapłaciła. Wyłudzaczami zajęła się policja.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka na siodełku </b>
Miał pecha 19-letni rowerzysta z Bogatyni przebywający w Jeleniej Górze. Wypił kilka głębszych i dosiadł roweru, Daleko nie ujechał, bo zatrzymał go patrol policji. Cyklista miał 1, 48 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze ustalili ponadto, że 19-latka poszukiwał zgorzelecki sąd.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group