Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 5662
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997- Kronika policyjna

Wtorek, 14 sierpnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Pożar w Mysłakowicach, złodzieje na Zabobrzu i oszust w markecie.

<b> MYSŁAKOWICE
Pół domu w zgliszczach </b>
Nieznane są przyczyny pożaru, który wybuchł w poniedziałek w budynku mieszkalno-gospodarczym w Mysłakowicach. Ogień częściowo strawił budowlę, jednak na szczęście lokatorom nic się nie stało. Policja nie stwierdziła śladów podpalenia. Nie stwierdzono także zagrożenia dla zdrowia właścicielki budynku.

<b> JELENIA GÓRA
Kradną na Zabobrzu </b>
Dwóch siedemnastoletnich złodziei zatrzymali policjanci prewencji przy ulicy Karłowicza na osiedlu Zabobrze. Nieletni włamali się do samochodu i ukradli z niego radio o wartości 300 złotych. Łup udało się odzyskać. Młodzi rabusie trafili do policyjnego aresztu.

<b> JELENIA GÓRA
Oszust w markecie </b>
Na oklepany pomysł zrobienia tanich zakupów wpadł 19-latek, który w jednym z jeleniogórskich marketów przekleił kody kreskowe towaru. Nalepkę z tańszego umieścił na droższym. Zamiar się nie powiódł. Oszusta zatrzymała ochrona i przekazała policji.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Za kierownicą mimo zakazu </b>
Nie mógł oprzeć się pokusie poprowadzenia samochodu wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi 30-letni mężczyzna ze Szklarskiej Poręby. Miał pecha i daleko nie zajechał. Zatrzymał go patrol policji. Niefortunny kierowca zakończył przygodę w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w jeleniogórskiej komendzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group