Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5593
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 5 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Amatorzy
cudzych pojazdów </b>
Siedemnastolatka z gminy Stara Kamienica i rok starszego jeleniogórzanina, którzy ukradli samochód marki Opel o wartości trzech tysięcy złotych, zatrzymali w piątek policjanci. Łup odzyskano. Policja ustaliła także, że złodzieje tego samego dnia próbowali ukraść volkswagena, wartego pięć tysięcy złotych. Złodzieje przebywają w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> KOWARY
Chłopaki się pobili </b>
Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala szesnastolatek z Kowar po tym, jak pobił go rówieśnik, mieszkaniec gminy Mysłakowice. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

<b> JELENIA GÓRA
Złom jak magnes </b>
Elementy metali kolorowych i złom ukradł z jednej z jeleniogórskich firm 52-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy. Przestępca wcześniej włamał się na teren zakładu. Łup usiłował sprzedać w punkcie skupu, ale nie udało mu się to. Złapała go policja. Trwa postępowanie.

<b> JELENIA GÓRA
Amfa w kieszeni </b>
Kilka działek amfetaminy miał przy sobie 26-letni mieszkaniec gminy Podgórzyn. Zatrzymała go jeleniogórska policja. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara grzywny i do dwóch lat więzienia.

<b> MYSŁAKOWICE
Agresja z siodełka </b>
Pijanego rowerzystę zatrzymał patrol policji w Mysłakowicach. Mężczyzna miał ponad 2,20 promila alkoholu w organizmie. 36-latek stawiał czynny opór i naruszył nietykalność jednego z funkcjonariuszy. Nie chciał podać swoich danych. W końcu policja ustaliła, że mężczyzna jest mieszkańcem Głogowa, którego listem gończym poszukuje tamtejszy sąd rejonowy. Teraz delikwent będzie dodatkowo odpowiadał za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwym oraz za czynną napaść na policjanta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group