Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 4997
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 24 lipca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Złodziej żelaza </b>
Trzy żeliwne kratki studzienek ściekowych ukradł 27-letni mężczyzna przy ul. Weigla. Policjanci złapali złodzieja na gorącym uczynku z łupem. Wartość skradzionych przedmiotów to 600 złotych. Sprawcę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

<b>JELENIA GÓRA
Dozór za pobicie </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiał zgłaszać się 27-latek z gminy Podgórzyn. Podejrzewany jest o to, że w czerwcu z dwoma mężczyznami w wieku 34 i 42 lat, pobił szesnasnolatka. Używając siekiery spowodował u nieletniego obrażenia ciała, które wymagały leczenia w czasie powyżej siedmiu dni. Bandytę czeka sprawa karna. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do ośmiu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Pościg na dworcu </b>
Portfel z 750 złotymi, dokumentami i kartami bankomatowymi ukradł pasażerce wsiadającej do autobusu PKS 27-letni mieszkaniec Świebodzic. Wykorzystał nieuwagę kobiety. Uważali za to policjanci. Złapali złodzieja po pościgu na terenie dworca przy ulicy Obrońców Pokoju. Przestępca trafił do policyjnego aresztu i został objęty dozorem. Łup zwrócono poszkodowanej.

<b>JELENIA GÓRA
Piłeś, uważaj na samochód </b>
Nieuwagę pijanego właściciela fiata uno wykorzystał przy ulicy Różyckiego osiemnastolatek z Jeleniej Góry. Nietrzeźwemu kierowcy ukradł kluczyki do auta, a następnie odjechał nim. O kradzieży zawiadomiono policję, która po pościgu zatrzymała sprawcę. Samochód zwrócono nietrzeźwemu właścicielowi, który i tak wrócił do domu pieszo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group