Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 marca
Imieniny: Katarzyny, Marka
Czytających: 19537
Zalogowanych: 89
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 26 marca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> REGION
Pijany nastolatek za kółkiem </b>
Szesnastoletni mieszkaniec Kostrzycy upił się i wsiadł za kierownicę fiata. Daleko nie dojechał. Po drodze, przy ulicy Jeleniogórskiej uderzył autem w słup telefoniczny, a wcześniej zjechał na przeciwległy pas ruchu. Okazało się, że miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Nastolatkiem zajmie się sąd rodzinny.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z nabojem </b>
Kompletnie pijanego (ponad 3,30 promila alkoholu w orgnanizmie) mieszkańca Kowar zatrzymała tamtejsza policja. Mężczyzna miał przy sobie nabój karabinowy kaliber 7,62 mm. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b> JELENIA GÓRA
Zgłosił się sam </b>
Trzeciego mężczyzny, który był w samochodzie podczas kolizji i wypadku forda escorta przy ulicy Mickiewicza, do której doszło w miniony piątek, wciąż poszukuje policja. Przypomnijmy: pasażer i kierowca uciekli z miejsca zdarzenia pozostawiając w samochodzie rannego i nietrzeźwego kolegę. Drugi mężczyzna sam zgłosił się do szpitala, gdzie opatrzono mu rany. Z ambulatorium trafił do policyjnej izby zatrzymań. Trzeci z panów pozostaje na wolności. Mężczyznom zarzuca się spowodowanie kolizji i wypadku oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenie pomocy rannemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
75
W Internecie
32%
Stacjonarnie w sklepie
63%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
5%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
W piątek otwarcie schroniska "Nad Łomniczką"
 
Jelenia Góra - KARR
IV Dolnośląskie Forum Gospodarcze
 
Karkonoski Park Narodowy
Ratują żaby, chronią naturę. Rusza wiosenna Akcja Żaba
 
Pieniądze
Nowa platforma dla firm z Karkonoszy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group