Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6353
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 26 marca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> REGION
Pijany nastolatek za kółkiem </b>
Szesnastoletni mieszkaniec Kostrzycy upił się i wsiadł za kierownicę fiata. Daleko nie dojechał. Po drodze, przy ulicy Jeleniogórskiej uderzył autem w słup telefoniczny, a wcześniej zjechał na przeciwległy pas ruchu. Okazało się, że miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Nastolatkiem zajmie się sąd rodzinny.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z nabojem </b>
Kompletnie pijanego (ponad 3,30 promila alkoholu w orgnanizmie) mieszkańca Kowar zatrzymała tamtejsza policja. Mężczyzna miał przy sobie nabój karabinowy kaliber 7,62 mm. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b> JELENIA GÓRA
Zgłosił się sam </b>
Trzeciego mężczyzny, który był w samochodzie podczas kolizji i wypadku forda escorta przy ulicy Mickiewicza, do której doszło w miniony piątek, wciąż poszukuje policja. Przypomnijmy: pasażer i kierowca uciekli z miejsca zdarzenia pozostawiając w samochodzie rannego i nietrzeźwego kolegę. Drugi mężczyzna sam zgłosił się do szpitala, gdzie opatrzono mu rany. Z ambulatorium trafił do policyjnej izby zatrzymań. Trzeci z panów pozostaje na wolności. Mężczyznom zarzuca się spowodowanie kolizji i wypadku oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenie pomocy rannemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group