Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6643
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Piątek, 19 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Kieszonkowiec
w autobusie </b>
Telefon komórkowy o wartości 400 złotych ukradł mieszkance Głogowa 17-latek z Karpacza. Do zdarzenia doszło w autobusie komunikacji miejskiej. Sprawcę złapano. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia kilkudziesięciu przestępstw na terenie Jeleniej Góry.

<b> JELENIA GÓRA
Młodociany włamywacz </b>
Kilka czynów karalnych ma na swoim koncie 16-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Małolat wpadł w ręce policji po tym, jak 14 maja włamał się do samochodu marki Opel Vectra, z którego ukradł radioodtwarzacz. Łup odzyskano. Nastoletni złodziej odpowie za kradzież z włamaniem i pozostałe występki przed sądem dla nieletnich.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Amator metalu </b>
Dziesięć sztuk metalowego ceownika z budowy w Szklarskiej Porębie skradł 20-letni mieszkaniec miasta pod Szrenicą. Wartość łupu to 700 złotych. Sprawcę złapała policja. Za ten czyn złodziejowi grozi kara do dwóch lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Po drinku na rowery </b>
Pięciu nietrzeźwych rowerzystów zatrzymali w środę policjanci. Jeden z nich to 44-latek, przyłapany na ulicy Cieplickiej. Miał 1, 36 promila alkoholu w organizmie. U pozostałych alkomat wskazał odpowiednio: 1,78; 1,36; 1,22; 1,01 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group