Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 9445
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Środa, 14 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 17:40
Autor: TEJO

<b>Złodziej prądu </b>
Od czerwca do 13 grudnia mieszkaniec ulicy Jagiellońskiej kradł energię elektryczną po nielegalnym podłączeniu się do sieci. Jeszcze nie ustalono kwoty, jaką stracił przez to koncern EnergiaPro. Trwa postępowanie w tej sprawie. 50-letniego złodzieja prądu po przesłuchaniu zwolniono do domu.

<b>Żona niszczycielka </b>
23-letnia mieszkanka Jeleniej Góry, pod nieobecność męża w domu, zniszczyła mienie o wartości co najmniej 1500 zł, a potem uciekła. Nieznane są przyczyny zachowania kobiety, ani miejsce jej pobytu. O dewastacji zawiadomił policję właściciel lokalu. Stróże prawa poszukują sprawczyni.

<b>Wpadł z narkotykami </b>
Kilka działek tak zwanej polskiej heroiny miał przy sobie 20-letni mieszkaniec Piechowic zatrzymany przez policję na placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Jeszcze nie wiadomo, czy mężczyzna miał narkotyki na własne potrzeby, czy też próbował nimi handlować. Faktem jest, że posiadanie środków odurzających jest przestępstwem, za które grozi kara do dwóch lat więzienia. Piechowiczanin przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

<b>Bójka przy Nadbrzeżnej </b>
Policja zatrzymała 19-letniego jeleniogórzanina, który jest podejrzany o pobicie swojego rówieśnika. Bójka miała miejsce przy ulicy Nadbrzeżnej, nie cieszącej się opinią bezpiecznego traktu. Policjanci ustalają okoliczności, w których doszło do rękoczynów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group