Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7364
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Sobota, 10 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:22
Autor: TEJO

<b>Bili i okradali </b>
Dwóch mężczyzn oraz kobietę z Mysłakowic zatrzymali w piątek policjanci z Kowar. Przestępcy wcześniej pobili pięściami 21-letniego mieszkańca Łomnicy i ukradli mu warty 550 zł telefon komórkowy oraz 9 zł. Takiego samego czynu dopuścili się na 20-letniej mieszkance Wrocławia. Sprawcy przebywają w policyjnej izbie zatrzymań. Jeśli ich czyny zostaną uznane za rozbój, grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

<b>Bo lubił kino </b>
Zestaw kina domowego ukradł mieszkaniec Bogatyni z półek jednego z jeleniogórskich hipermarketów. Złodziejowi udało się wydostać z łupem ze sklepu, ale nie uciekł daleko. Po pościgu złapali go zawiadomieni o przestępstwie policjanci. Teraz amator kina może spędzić w więzieniu nawet trzy lata. Na razie przebywa w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

<b>Złupiła partnera </b>
1069 złotych ukradła z mieszkania swojego byłego konkubenta 28-letnia jeleniogórzanka. Weszła do lokalu po użyciu dopasowanych kluczy. O przestępstwie policji doniósł sam okradziony. Teraz stróże prawa poszukują złodziejki. Do zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ulicy Różyckiego na osiedlu Zabobrze.

<b>Pijany wandal </b>
Pięć szyb w polonezie oraz cztery w małym fiacie wybił w nocy z czwartku na piątek 32-letni mężczyzna. Wandal szalał przy ulicy Karłowicza. Kiedy zobaczył zbliżający się patrol policji, zaczął uciekać. Ale stróże prawa złapali go po pościgu. Okazało się, że sprawca był pijany. Miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu. Trafił do izby zatrzymań komendy policji. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group