• Piątek, 26 kwietnia 2019
  • Godz. 8:31
  • Imieniny: Klaudiusza, Marii, Marzeny, Marceliny
  • Czytających: 3749
  • Zalogowanych: 11
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 10 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:22
Autor: TEJO

<b>Bili i okradali </b>
Dwóch mężczyzn oraz kobietę z Mysłakowic zatrzymali w piątek policjanci z Kowar. Przestępcy wcześniej pobili pięściami 21-letniego mieszkańca Łomnicy i ukradli mu warty 550 zł telefon komórkowy oraz 9 zł. Takiego samego czynu dopuścili się na 20-letniej mieszkance Wrocławia. Sprawcy przebywają w policyjnej izbie zatrzymań. Jeśli ich czyny zostaną uznane za rozbój, grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

<b>Bo lubił kino </b>
Zestaw kina domowego ukradł mieszkaniec Bogatyni z półek jednego z jeleniogórskich hipermarketów. Złodziejowi udało się wydostać z łupem ze sklepu, ale nie uciekł daleko. Po pościgu złapali go zawiadomieni o przestępstwie policjanci. Teraz amator kina może spędzić w więzieniu nawet trzy lata. Na razie przebywa w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

<b>Złupiła partnera </b>
1069 złotych ukradła z mieszkania swojego byłego konkubenta 28-letnia jeleniogórzanka. Weszła do lokalu po użyciu dopasowanych kluczy. O przestępstwie policji doniósł sam okradziony. Teraz stróże prawa poszukują złodziejki. Do zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ulicy Różyckiego na osiedlu Zabobrze.

<b>Pijany wandal </b>
Pięć szyb w polonezie oraz cztery w małym fiacie wybił w nocy z czwartku na piątek 32-letni mężczyzna. Wandal szalał przy ulicy Karłowicza. Kiedy zobaczył zbliżający się patrol policji, zaczął uciekać. Ale stróże prawa złapali go po pościgu. Okazało się, że sprawca był pijany. Miał w organizmie prawie trzy promile alkoholu. Trafił do izby zatrzymań komendy policji. Za uszkodzenie mienia grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
791
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
25.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Trwa remont Wieży Książęcej w Siedlęcinie  
Aktualności
Wraca temat Sołtysiej Góry  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group