Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 7012
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 20 marca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia odnotowane w policyjnych raportach.

<b>JELENIA GÓRA
Groźna czołówka </b>
Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn 58-letni jeleniogórzanin kierujący renault zjechał w sobotę na ulicy Sudeckiej na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą skodą. W wyniku wypadku kierowca skody, mieszkaniec Mysłakowic, złamał kolano i doznał ogólnych potłuczeń. U pasażerki auta lekarze stwierdzili wstrząs mózgu oraz stłuczenie kręgosłupa. Sprawcy zderzenia nic się nie stało. Wszyscy byli trzeźwi.

<b>JELENIA GÓRA
Sezon na narkotyki </b>
Policja podejrzewa, że 15-letni jeleniogórzanin handlował środkami odurzającymi. Nieletni w chwili zatrzymania miał przy sobie marihuanę. Po przesłuchaniu chłopaka przekazano opiekunom.
Z kolei Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze aresztował tymczasowo 34-letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o wytwarzanie i posiadanie polskiej heroiny. U sprawcy wykryto 100 działek narkotyku.

<b>JELENIA GÓRA
Za kradzież do celi </b>
Trzech mieszkańców gmin Mysłakowice i Lubomierz spędzi najbliższe miesiące w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze. W nocy z 3 na 4 marca w Staniszowie ukradli Holendrowi samochód o wartości 45 tys. zł z dokumentami.

<b> JELENIA GÓRA
Energetyczna złodziejka </b>
Policjanci zatrzymali 41-letnią jeleniogórzankę, którą podejrzewają o kradzież prądu na szkodę jednego z zakładów gospodarki lokalowej w Jeleniej Górze. Trwa szacowanie wartości skradzionej energii elektrycznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group