Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 2802
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Piątek, 23 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> PIECHOWICE
Złodziej na torach </b>
Linkę dławikową i pięć złączek o wartości 330 zł na szkodę Polskich Kolei Państwowych ukradł 34-letni mieszkaniec Piechowic na szlaku kolejowym Jelenia Góra – Szklarska Poręba. Policjanci odnaleźli przedmioty na jednym ze skupów złomu. Sprawca jest poszukiwany.

<b> PIECHOWICE
Kradzież na raty </b>
1460 złotych ukradł 60-letniemu mężczyźnie szesnastolatek z Piechowic. Nie zabrał tej sumy za jednym razem, ale okradał piechowiczanina kilka razy. Szczegóły sprawy ustala policja.

<b> MYSŁAKOWICE
Facet z bronią </b>
Pistolet gazowy, amunicję do takiej broni oraz ostry nabój znaleźli policjanci w mieszkaniu 28-letniego mysłakowiczanina. Ustalono, że mężczyzna nie miał pozwolenia na posiadanie broni.

<b> KARPACZ
Banda czterech </b>
W ręce policji wpadło czterech mężczyzn w wieku 23, 22, 25 i 28 lat. Dwaj młodsi sprawcy okradli jeden z remontowanych pensjonatów. Pozostali byli paserami. Wartość łupu to 1100 złotych. Policja odzyskała skradzione przedmioty. Przestępcy trafili do policyjnego aresztu.

<b> JELENIA GÓRA
Oszuści w banku </b>
Dwóch jeleniogórzan w wieku 30 i 46 lat, posługując się sfałszowanym zaświadczeniem o zatrudnieniu i zarobkach, usiłowało wyłudzić w jednym z banków kredyt w wysokości 4000 złotych. Oszuści zostali zatrzymani przez policję i przebywają w izbie zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group