Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8459
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 29 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 maja 2006, 17:46
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KARPACZ
Czołówka po kielichu </b>
Złamania podstawy czaszki doznał 19-letni kierowca fiata 126 p po tym, jak czołowo zderzył się na prostym odcinku ul. Konstytucji 3 Maja w Karpaczu z nissanem primera. Pasażerka malucha złamała wskutek wypadku nos. Okazało się, że młody kierowca był nietrzeźwy. Kierującemu nissanem nic się nie stało.

<b> JELENIA GÓRA
Wandalizm
w najmłodszym wydaniu </b>
Zaledwie siedem lat ma jeden ze sprawców, którzy w Jeleniej Górze zniszczyli samochód. Jego starsi koledzy liczą sobie 8 i 11 lat. Cała trójka kamieniami powybijała szyby w samochodzie, rozbiła reflektor, powyginała wycieraczki. Młodzi wandale przebili oponę oraz kredkami porysowali karoserię. Za czyn swoich dzieci zapłacą rodzice.

<b> JELENIA GÓRA
Damski złodziej </b>
Cztery tysiące złotych warte są rzeczy, które jednej z jeleniogórzanek ukradł 17-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy. Zabrał komputer, rury miedziane, złoty łańcuszek z wisiorkiem oraz telefon komórkowy. Złodzieja zatrzymała policja. Trwa postępowanie w tej sprawie.

<b> JELENIA GÓRA
Energia (nie) za darmo </b>
Policja zatrzymała mieszkańca ulicy Wojska Polskiego, który nielegalnie podłączył się do sieci energetycznej. Nie są jeszcze znane straty koncernu EnergiaPro. Ustalają to biegli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group