Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 5970
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna - 20.12.2005

Wtorek, 20 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 18:53
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Libacja z bronią </b>
Pijanego mężczyznę, który podczas zakrapianej alkoholem imprezy groził pistoletem swojej żonie, zatrzymała w poniedziałek policja. Do incydentu doszło przy placu Niepodległości. Świadkami gróźb było dwóch jeleniogórzan, również nietrzeźwych. Wszyscy trafili do policyjnej izby zatrzymań. Na miejscu zajścia policja zabezpieczyła pistolet przypominający wzór TT 33 wraz z magazynkiem oraz 22 sztuki amunicji.

<b>JELENIA GÓRA
Ukradł, bo głodny? </b>
Do jednej z restauracji przy placu Piastowskim w Jeleniej Górze Cieplicach włamał się 45-letni mężczyzna. Ukradł stamtąd różne artykuły spożywcze o wartości około dwóch tysięcy złotych. Włamywacza zauważył patrol policji. Stróże prawa złapali złodzieja po pościgu. Okazało się, że przestępca nie jest nigdzie zameldowany. Za popełniony czyn grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Mali złodzieje </b>
Nie udało się grupie chłopców włamanie do jednej z altanek na ogródkach działkowych przy ulicy Wrońskiego. Małoletni włamywacze zostali spłoszeni przez policjantów. Patrol złapał dziesięciolatka. O sprawie powiadomiono rodziców. Dziećmi zajmie się sąd dla nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group