Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 3081
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 13 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 17:11
Autor: TEJO

<b> JELENIA GÓRA
Jazda z narkotykami </b>
Kilkanaście działek amfetaminy znaleźli policjanci w samochodzie kierowanym przez 26-letniego mieszkańca Wrocławia, który został zatrzymany do kontroli przy ulicy Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze. Środki odurzające były ukryte w siedzeniu. Narkotyki miał także przy sobie 26-letni pasażer auta. Sprawców osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Wpadka przy Uroczej </b>
W policyjnej izbie zatrzymań w Jeleniej Górze przebywają dwaj bolesławianie w wieku 23 i 26 lat oraz 30-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Wcześniej cała trójka udała się do Szklarskiej Poręby. Tam przestępcy przy ulicy Uroczej włamali się do samochodu, który należy do mieszkańca Nowej Soli. Z pojazdu ukradli radioodtwarzacz oraz inne przedmioty o wartości 1300 zł. Złodziei zauważył patrol policji. Łup odzyskano i zwrócono właścicielowi.

<b> JELENIA GÓRA
Staruszek złodziejem </b>
Dopiero po pościgu policja zatrzymała 80-letniego mieszkańca Brzegu, który z mieszkania jeleniogórzanki skradł dokumenty jej zmarłego brata. Policjanci odzyskali łup i zwrócili go poszkodowanej. Sprawcę po przesłuchaniu zwolniono do domu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group