Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7657
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 21 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> BUKOWIEC
Obraził po pijanemu </b>
Policjanci z Kowar zatrzymali, nietrzeźwego 40-letniego mieszkańca tej miejscowości. Podczas interwencji policji pijany mężczyzna obraził funkcjonariuszy. Został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Złapali włamywacza </b>
Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca stolicy Karkonoszy podejrzewanego o włamanie do jednego z budynków mieszkalnych w gminie Janowice Wielkie. Trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Sprawca trafił do „policyjnego aresztu”.

<b> JELENIA GÓRA
Pijak za kółkiem </b>
Ponad dwa i pół promila alkoholu miał w organizmie 24-letni kierowca volkswagena polo, zatrzymany do kontroli drogowej przez patrol policji na ulicy Wolności. Mężczyzna może stracić prawo jazdy. Za prowadzenie samochodu po pijanemu grozi kara do dwóch lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Bo nie płacił alimentów </b>
Policja zatrzymała 29-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wydanego przez jeleniogórską prokuraturę rejonową. Mężczyzna uchylał się od płacenia alimentów.

<b> ŁOMNICA
Święta w celi </b>
Na trzy miesiące pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu został skazany przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze 51-letni mieszkaniec Łomnicy. Nie stawił się on jednak w Areszcie Śledczym w celu odbycia kary, ale ukrywał się. Na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu został zatrzymany przez policję i przewieziony do aresztu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group