Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6798
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 4 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 4 maja 2006, 13:46
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b>JELENIA GÓRA
Samochodowi wandale </b>
Policjant z Cieplic zatrzymał 20-letniego jeleniogórzanina, który 1 maja na osiedlu Orle urwał lusterko w samochodzie marki Opel Astra. Pojazd jest własnością funkcjonariusza. Mężczyzna był pijany. Towarzyszył mu kolega. 20-latek twierdzi, że został przez funkcjonariusza pobity. Policjant zaprzecza jego wersji zdarzeń. Po wytrzeźwieniu sprawca swierdził, że nic nie pamięta. Jest znany cieplickiej policji. Sprawą zajmie się Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze.
Z kolei patrol w Jeleniej Górze złapał dwóch 24-letnich jeleniogórzan. Mężczyźni na parkingu wybili szybę w samochodzie marki Renault Clio. Za nową właściciel będzie musiał zapłacić 350 zł.

<b>KARPACZ
Znieważył policjantów </b>
Pijany kierowca zatrzymany do kontroli drogowej w Karpaczu przy ulicy Konstytucji 3 Maja szarpał się z funkcjonariuszami policji. Groził im i chciał ich zmusić do odstąpienia od wykonania czynności służbowych. Użył wobec policjantów słów powszechnie uznanych za obelżywe. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Pijak pod kołami </b>
Kierująca samochodem marki Peugeot 28-letnia mieszkanka Szklarskiej Poręby najechała na leżącego na ulicy 19-letniego mężczyznę. Ofiara była pijana, sprawczyni zdarzenia – trzeźwa. Poszkodowanego z otarciami twarzy i naderwaniem ucha prawego przewieziono do szpitala.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group