Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5609
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 28 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 29 maja 2007, 6:38
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> WOJCIESZÓW
Karambol
przez gapiostwo </b>
Chwila nieuwagi kierowcy daewoo lanosa z Piechowic wystarczyła, aby w Wojcieszowie rozbiły się trzy samochody. Najpierw piechowiczanin zagapił się i wjechał w tył volkswagena passata prowadzonego przez mieszkańca Brzegu. Z kolei na tył lanosa najechał fiat albea, za którego kierownicą siedział 77-letni mężczyzna. W wypadku ucierpiały dwie panie: pasażerkę koreańskiego auta po opatrzeniu ran zwolniono do domu. W szpitalu na obserwacji pozostała pasażerka fiata.

<b> PIECHOWICE
Brawura po niemiecku </b>
Niemka, która zasiadła na motocyklu, zaszalała. Dokręciła manetkę gazu i rozwinęła taką prędkość, że nie opanowała maszyny i zderzyła się z BMW oraz fiatem punto. Kobieta miała szczęście w nieszczęściu, bo z kolizji wyszła niemal bez szwanku. Pomocy udzielił jej lekarz w szpitalu i została zwolniona do domu.

<b> TRZCIŃSKO
Motocyklem na bani </b>
Ochoty na przejażdżkę motocyklem nabrał 23-letni mieszkaniec Trzcińska w gminie Janowice Wielkie. Wcześniej dodał sobie odwagi kilkoma głębszymi. Jazdę skończył dość pechowo, bo w pobliskim rowie. Został przewieziony do szpitala, gdzie okazało się, że we krwi miał 2, 24 promile alkoholu. Nie miał za to odebranych mu przez sąd uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. &#8222;Pechowy&#8221; motocyklista trafi przed sąd w trybie przyspieszonym.

<b> JELENIA GÓRA
Bo było im zimno? </b>
Nie miało szczęścia dwóch panów w wieku 34 i 54 lata, którzy ukradli cztery kaloryfery z pomieszczeń po byłej szkole. Zostali zatrzymani przez patrol policji oraz Straż Ochrony Kolei.

<b> JELENIA GÓRA
Fałszywy student </b>
Legitymacją studencką wystawioną na nazwisko mieszkańca Głogowa, ale z wklejonym swoim zdjęciem posługiwał się 31-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy. &#8222;Studentowi&#8221; fałszerzowi życie utrudniła policja. Został osadzony w izbie zatrzymań, gdzie musiał wylegitymować się prawdziwym dokumentem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group