Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 10224
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 2–latka na parapecie okna mieszkania na III piętrze

Wtorek, 2 listopada 2021, 11:50
Aktualizacja: 11:52
Autor: 112
Jelenia Góra: 2–latka na parapecie okna mieszkania na III piętrze
Fot. Archiwum
Zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia przedstawiono 20-letniej matce, która nie zachowała należytej pieczy nad 2-letnią córką. Matka spała, a dziecko w tym czasie siedziało na parapecie okna mieszkania znajdującego się na III piętrze budynku w osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze.

1 listopada około godziny 12.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze na parapecie okna mieszkania znajdującego się na III piętrze budynku siedzi małe dziecko w piżamie, z nogami spuszczonymi w dół, macha rękami.

Policjanci natychmiast ruszyli pod wskazany adres, gdzie czekała zgłaszająca. Kobieta poinformowała, że chwilę wcześniej dziecko weszło do mieszkania, a okno jest przymknięte. Drzwi do lokalu otworzyła 20-letnia kobieta, jak się okazało matka 2-letniej dziewczynki. Oświadczyła, że okno pozostawił uchylone jej partner wychodząc do pracy, a ona w tym czasie spała. Do tej sytuacji doszło przez jej nieuwagę.

Na szczęście dziecku nic się nie stało. Matce przedstawiono zarzut narażenia swojej 2-letniej córki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, bądź zdrowia. Kobieta odpowie ona przed sądem. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła też z wnioskiem do Sądu Rodzinnego o ingerencję w życie rodziny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
6
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
19
70%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
83
Zofia
33%
Rozalia
14%
Julia
41%
Mia
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nauka potwierdza. Mężczyźni chorują bardziej
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Motoambulans pogotowia wraca na drogi
 
Turystyka
Jaka będzie przyszłość Stawów Podgórzyńskich?
 
Teatr im. Norwida
Gortych na scenie Norwida. Kryminał, który już stał się hitem
 
Tragedie i dramaty
Poważny wypadek, na miejscu śmigłowiec LPR
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group