Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8521
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 21–latka podpalała, kradła, biła

Czwartek, 20 marca 2014, 8:09
Aktualizacja: Piątek, 21 marca 2014, 7:25
Autor: 112
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali młodą kobietę podejrzaną o rozbój oraz kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło dwukrotnie w jednym z jeleniogórskich sklepów. Wcześniej usiłowała podpalić dom.

Kobieta za pierwszym razem ukradła wódkę, a gdy pracownica chciała jej ją odebrać, wówczas uderzyła ją w twarz, odepchnęła i uciekła. Złodziejka wróciła do tej placówki po kilku dniach. Także po „darmową” wódkę, ukradła też papierosy. I tym razem była agresywna. Próbującą odebrać jej łup ekspedientkę odepchnęła, a klientkę, która chciała ją zatrzymać uderzyła w twarz, kopnęła i uciekła.

- Jeleniogórzance przedstawiono też zarzut sprowadzenia zdarzenia zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób. Kobieta wylała benzynę na wycieraczkę sąsiada, z którym miała konflikt. Nie zdążyła jej podpalić, gdyż została spłoszona. Uciekając rozlała benzynę na klatkę budynku wielorodzinnego i ją podpaliła. Na szczęście ogień udało się szybko ugasić. Straszyła również mieszkańców budynku, że ich spali – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- 21-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało 2 promile. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności. 18. marca br. kobieta została tymczasowo aresztowana na dwa miesiące – dodaje Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group