Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8771
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraków/Wieliczka: 15 medali zawodników JK Oyama!

Niedziela, 5 kwietnia 2015, 13:34
Aktualizacja: 0:19
Autor: MDvR
Kraków/Wieliczka: 15 medali zawodników JK Oyama!
Fot. użyczone
28 marca w Legnicy odbyły się Mistrzostwa Polski Zachodniej Oyama Karate i Thai Kick Boxingu. W turnieju zorganizowanym przez sensei'a Andrzeja Hodanę (3 dan) z Legnicy udział wzięło około 130 zawodników i zawodniczek z 17 ośrodków Oyama i Kyokushin.

Sędzią głównym zawodów był shihan Rafał Majda z Jeleniogórskiego Klubu Oyama, a sędziami maty shihan Stanisławek, sensei Tomiałowicz oraz Sochan i Polok. Zawodnicy i zawodniczki JKO pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając łącznie aż 15 medali. Pierwsze miejsca zdobyli: Michał Popczyński, który nie dał szans swoim rywalom w konkurencji Thai Kick Boxingu kolejno rozbijając swoich oponentów oraz w Oyama Karate: Krzysztof Fibich, Robert Łaskawiec, Damian Rozkoszny, Nina Zięcik, Natalia Grześ, Łukasz Grześ oraz Wojciech Piątas. Srebrne medale wywalczyli: Natalia Najjar, Patrycja Dziemianowicz, Julia Zawadziłło i Przemek Sałam. Trzecie miejsca zajęli: Oliwia Najjar, Damian Galuba i Kacper Omelko.

Aktualnie wyłoniona została kilkunastoosobowa reprezentacja JKO na najważniejsze zawody tego sezonu: V Otwarty Puchar Europy OYAMA IKF i XX Mistrzostwa Polski OYAMA PFK, które w zastępstwie Ukrainy odbędą się w Krakowie i Wieliczce już w dniach 22-24 maja 2015 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1366
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group