Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 11357
Zalogowanych: 80
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zwyżka formy

Czwartek, 12 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 19:01
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Kolegium Karkonoskie ma szanse na utrzymanie w ekstraklasie.

Cały czas wierzyłyśmy, że zaczniemy wygrywać – cieszy się Iwona Kaszuwara, skrzydłowa Kolegium Karkonoskiego. Trener Rafał Sroka zapowiada wzmocnienia przed decydującymi meczami.

Bardzo się cieszę z wygranej z Chełmem. Mam nadzieję, że to początek naszej dobrej passy – mówi Iwona Kaszuwara.

W meczu z Chełmem świetnie spisały się Iza Bogdan i właśnie Kaszuwara. Do wielkiej formy wraca także Natalia Małaszewska, która zdobyła 18 punktów. Wygląda na to, że zawodniczka odzyskała formę po kontuzji.

– W najbliższych dniach przeprowadzimy rozmowy z wszystkimi naszymi sponsorami. Chcemy zatrudnić na miesiąc zawodniczkę z najwyższej półki. Musi ona pomóc nam w najważniejszych spotkaniach. Rywale także nie śpią: wzmocnił się Meblotap i ŁKS Łódź.
Jak wyliczył, koszykarka będzie kosztowała ok. 2 tysięcy dolarów. – Szukamy rozgrywającej lub środkowej – mówi Rafał Sroka. – Prowadzę już rozmowy z jedną z zawodniczek, ale nazwiska nie zdradzę.

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
386
Tak, regularnie
20%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
31%
Nie, nigdy
49%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego śnimy? Wpływ snu na życie
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Aktualności
Drony, łodzie i defibrylatory dla służb ratowniczych
 
Pogoda
Jelenia Góra najcieplejszym miejscem w Polsce
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Dramat w Dolinie Bobru
 
Pieniądze
Jeleniogórski Uphotel doceniony
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group