Poniedziałek, 2 sierpnia
Imieniny: Gustawa, Kariny, Marii
Czytających: 2394
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zwyrodniały syn

Wtorek, 25 kwietnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Dłutem i śrubokrętem bił swoich rodziców 25-latek z Jeleniej Góry. Osiłek wyładowywał na nich swoją złość, bo nie chcieli mu dawać pieniędzy. Przebywał już w więzieniu. Najpewniej wróci za kratki.

Dramat w rodzinie zaczął się w 2005 roku, kiedy mężczyzna wrócił do domu po odbyciu kary w więzieniu za rozboje. – Nigdzie nie pracował i był na utrzymaniu rodziców – poinformowała kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Najczęściej atakował, kiedy ani matka, ani ojciec nie dawali mu pieniędzy, których wciąż potrzebował. Z tego powodu zwyrodnialec nie przebierał w środkach. Wielokrotnie bił rodziców. Osiłek jest wysportowany i miał przewagę fizyczną.

Podczas ostatniego incydentu pobił matkę i dłutem chciał ją uderzyć w głowę. Kobieta zachowała się przytomnie i wezwała policję. Zwyrodniały syn wściekł się: rozbił aparat telefoniczny i zdemolował drzwi. Potem uciekł.

Patrol policji złapał go po pościgu i zamknął w izbie zatrzymań. 25-latek prawdopodobnie zostanie aresztowany. Czeka go sprawa w sądzie. Za popełnione czyny w więzieniu może spędzić pięć lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group