Czytających: 11896

Łomnica: Zwycięstwo trampkarzy Łomnicy

Poniedziałek, 17 maja 2021, 10:37
W meczu 5. kolejki wiosennych rozgrywek IV ligi okręgowej trampkarzy KS Łomnica pokonał Pub Gola Jelenia Góra 4:1. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie spotkania.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 2. minucie za sprawą Patryka Habasińskiego. W 17. minucie na 2:0 podwyższył Kamil Nowakowski, ale po pół godzinie gry nadzieję na podjęcie walki odzyskali goście, bowiem na 2:1 trafił Jakub Pełka. Chwilę później było już 3:1 (gol Filipa Peciaka w 32. minucie), a wynik ustalił w 36. minucie Aleksander Pączek. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padło.

KS Łomnica - Pub Gol Jelenia Góra 4:1 (4:1)

KS: Śliwiński - Wysoczański, Wiewióra, Peciak, A. Pączek, O. Pączek, Kapusta, Jagielski, Habasiński, Nowakowski, Makuch oraz Oliwia Wawrzyniak, Turczyk, Orman, Lozer.
PG: Suchecki - Białożył, Zioła, Zaborowski, Pełka, Laura Mazur, Jasiński, Szukiel, Sapun, Janas, Podlewski oraz Rola, Giedyk, Wierdak, Nakielny, J. Mazur, Baszyński.

W ligowej tabeli KS Łomnica z dorobkiem 9 punktów jest na 2. miejscu, a Pub Gol na 3. pozycji (również 9 pkt., ale jeden mecz rozegrany mniej).