Wtorek, 23 czerwca
24°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Zwycięstwo drugoligowca

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

KS Wichoś Jelenia Góra wygrał drugi mecz z rzędu w rozgrywkach II ligi koszykówki kobiet. W sobotnim starciu z MKS MOS Wrocław podopieczne Tomasza Pawlikowskiego zaprezentowały się bardzo dobrze i zwyciężyły

reklamy

W pierwszej kwarcie oba zespoły grały falowo - na początku jeleniogórzanki prowadziły 6:0, ale chwilę później było 6:6. Następnie Wichoś prowadził 15:9 i 17:11, ale i tym razem przyjezdne potrafiły doskoczyć do rywalek i po 10 minutach gry było 22:20. W drugiej odsłonie zdecydowanie lepiej zaprezentowały się miejscowe, które na przerwę schodziły z przewagą 14 punktów (45:31). W trzeciej kwarcie również przeważały jeleniogórzanki i w 27. minucie było już 59:35, a przed decydującą odsłoną 61:40. Wrocławianki nie zamierzały się poddać i stać je było na zryw w końcówce meczu. Od stanu 67:49 przyjezdne doszły na 67:56, ale w porę ekipa trenera Pawlikowskiego poprawiła skuteczność i ponownie odskoczyła rywalkom. W końcówce meczu było już 79:58, więc zwycięstwo nie było już zagrożone. Ozdobą meczu był rzut w ostatniej sekundzie spotkania w wykonaniu Moniki Harasimów, która w niesamowity sposób trafiła do kosza za 3 pkt. i mecz zakończył się wynikiem 80:66.

W niedzielę (7.02) drugoligowca z Zabobrza czeka kolejne spotkanie - tym razem w hali SP 11 podejmą Basket Zgorzelec.

KS Wichoś Jelenia Góra - MKS MOS Betard Wrocław 80:66 (22:20, 23:11, 16:9, 19:26)

Wichoś: Kwietoń 19, Małenda 17, Karaś 13, Prokop 11, Feja 8, Rybkiewicz 6, Grabowska 5, Podroużek 1, Wałęska. MKS: Jasińska 18, Skowron 9, Ryng 8, Pająk 7, Świtała 6, Zieniewicz 6, Harasimów 5, Czymerska 5, Dubiel 2, Ludwiczyńska.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Dodatkowy dochód - Współpraca online Szukam kilku wyjątkowych osób do współpracy! Szukasz dodatkowego dochodu, możliwości rozwoju i działania na własnych zasadach? Zapraszam do kontakt… Zatrudnię mechaników, ślusarzy, spawaczy Firma Spaw-Mont zatrudni mechaników, ślusarzy, spawaczy. Praca delegacyjna ( Niemcy). Tel 508083209 Praca na zmywaku - dorywcza w weekendy od zaraz Poszukujemy osoby do pracy w weekendy na zmywaku w hotelu Termy Karkonosze w Staniszowie. Praca od zaraz. Twój zakres obowiązków -dbanie o o… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Szukamy kucharzy z pasją i dobrym humorem! Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: • Kucharz Śniadaniowy • Kucharz Bufetowy • Kucharz A la Carte Praca w Staniszowie, ul. Zdr…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka