Czytających: 9971
Zalogowanych: 23

Jelenia Góra: Zwycięski debiut przed własną publicznością

Poniedziałek, 17 października 2022, 22:15
Siatkarze Karkonoskiego Klubu Siatkówki na inaugurację sezonu przegrali na wyjeździe z BTS Bolesławiec 1:3, ale w debiucie przed własną publicznością pokazali, że trzeba się z nimi liczyć.

Spotkanie 2. kolejki I Ligi Dolnośląskiej (gr. B) zakończyło się zwycięstwem jeleniogórzan 3:0, ale nie było łatwo o komplet punktów. W pierwszym secie KKS utrzymywał bezpieczną przewagę i wygrał do 20. W drugiej odsłonie miejscowi prowadzili 20:17, ale goście doszli na 21:20. Podopieczni Jędrzeja Jasnosa zachowali zimną krew i wygrali do 23. W trzeciej partii gospodarze kontrolowali przebieg gry, choć w końcówce seta ekipa z Sobótki zbliżyła się na 2 punkty, jednak i tym razem lepsi byli jeleniogórzanie (25:22).

KKS Jelenia Góra - Sobótka Volley Club 3:0 (25:20, 25:23, 25:22)

KKS: Świdziński, Skolimowski, Florkowski, Liszkowski, Lamiani, Gołębiowski, Rybiński, Kurowski, Łyka, Popławski, Jasność oraz Ostapiuk, Idziak.
Sobótka: Baranowski, Wołodkiewicz, Nawrocki, Andrzejewski, Jutrzenka, Strubbe oraz Kaleta.